Strona głównaO nasNasza ofertaGdzie kupićKontakt

Szukaj
   Nasz asortyment
   znajdujesz się na: Strona główna / Warunki zamówień
promocje
hamaki
siedziska
dziecięce
Platformy relaksacyjno-terapeutyczne
stojaki
hamaki zestawy
akcesoria do hamaków
outdoor i turystyka
wakacje...na basen i na plażę
zabawki
zabawki wodne na basen i plażę
rowerki pojazdy hulajnogi
place zabaw
  Twoje zamówienie
Nie dodałeś żadnych produktów do zamówienia.

Warunki zamówień
Warunki zamówień

Regulamin sklepu internetowego BUJANE.pl

Sklep internetowy, działający pod adresem www.bujane.pl, prowadzony jest przez firmę DYSTRYBUCJA PL, z siedzibą w Warszawie, ul Stanisława Augusta 32 lok.5 , biuro handlowe ul Stryjeńskich 6, 02-795 Warszawa

1. Sprzedaż w bujane.pl prowadzona jest przez Internet.

2. Zamówienia przyjmowane są 24h na dobę poprzez stronę www.bujane.pl. W szczególnych przypadkach zamówienie można złożyć e-mailem na adres info@bujane.pl,

- w przypadku gdy nie jest podana cena towaru lub wynosi zero złotych, oznacza to chilowy brak towaru lub awarię systemu.

telefonicznie +48 502-182222

3. Czas realizacji zamówień.

Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi 48 godzin

Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie. W przypadku braku zamówionego artykułu w magazynie Kupujący zostanie niezwłocznie powiadomiony o tym fakcie. W przypadku zaistnienia takiej sytuacji Kupującemu przysługuje prawo anulowania lub zmiany zamówienia. Kupujący może wyrazić chęć realizacji zamówienia przez Sprzedającego w terminie późniejszym. Niezbędnym np. do sprowadzenia artykułu do sklepu.
Czas realizacji zamówienia liczony jest:

- od następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie przy przedpłacie na konto


4. Zmiany i anulowanie zamówień.
Klient może dokonywać zmian w zamówieniu lub je anulować do momentu jego realizacji przez sklep. Przez realizację zamówienia rozumie się wysłanie przesyłki do Klienta.


5. Płatności:
W sklepie bujane.pl akceptowane są następujące formy płatności:

- przedpłata na konto bankowe:
ING Bank Śląski 05105010251000002303985515

6. Dostawa.

Wysyłka:
Zakupione u nas produkty wysyłamy firmą kurierską Siódemka. Nie oferujemy przesyłek za pobraniem.

Opłaty za dostawę zamówionego towaru pokrywa kupujący.

Wysokość opłat jest uzależniona od wagi przesyłki

Przesyłki do 5 kg 16,00 zł

Przesyłki do 10 kg 19,00 zł

Przesyłki do 15 kg 25,00 zł

Przesyłki do 20 kg 30 zł

Przesyłki do 30 kg 45 zł

Przesyłki powyżej 30 kg - cena ustalana jest indywidualnie

7. Ceny towarów w sklepie podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Każdy Klient wraz z towarem otrzymuje paragon lub fakturę VAT.

8.Gwarancje
Towary sprzedawane w bujane.pl objęte są gwarancjami producentów

9. Zwroty i reklamacje.

Zwroty:
Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" Klient może zrezygnować z zakupionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, ani nie został w żaden sposób uszkodzony( dotyczy takze opakowania).
Zwracany towar należy odesłać na własny koszt do siedziby bujane.pl Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym pod adres wskazany w zamówieniu. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.
Zwrotowi nie podlegają produkty odebrane osobiście w siedzibie bujane.pl

Reklamacje:
Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien odesłać go na swój koszt do siedziby bujane.pl
Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i uznaniu reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 7 dni roboczych od ich wpłynięcia.
Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli nie będzie to możliwe, sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

 

  Copyright by Bujane.pl. Projekt i wykonanie: Bull Design. Strona główna   |   O nas   |   Nasza oferta   |   Gdzie kupić   |   Kontakt