Strona głównaO nasNasza ofertaGdzie kupićKontakt

Szukaj
   Nasz asortyment
   znajdujesz się na: Strona główna / stojaki / siedziska
promocje
hamaki
siedziska
dziecięce
Platformy relaksacyjno-terapeutyczne
stojaki
hamaki
siedziska
hamaki zestawy
akcesoria do hamaków
outdoor i turystyka
wakacje...na basen i na plażę
zabawki
zabawki wodne na basen i plażę
rowerki pojazdy hulajnogi
place zabaw
  Twoje zamówienie
Nie dodałeś żadnych produktów do zamówienia.

Warunki zamówień
siedziska

ATLAS

Stelaż ALTAS Amazonas to nowość na rynku wśród stelaży przeznaczonych do siedzisk Amazonas w szczególności do siedzisk Brasil oraz Brasil Gigante!

Wyróżnia się stabilnością , jakością wykonania oraz łatwością montażu.

Wykonany jest ze specjalnego mocnego, wodoodpornego drewna świerkowego. By zapobiec nadmiernemu brudzeniu się i by w pełni zachować szlachetny wizerunek stelaża, drewno zostało nasączone specjalnym zabezpieczającym olejem. Wszystkie śruby i gwinty wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej,ocynkowanej.

Atlas AZ--4013100

wymiary: 147 x 234 x 139 cm

waga: 20 kg

udźwig: max. 160 kgCena: 1 090,00 

+ Zobacz szczegóły
Luna

Wolnostojący stojak z możliwością regulacji wysokości do wszystkich wiszących foteli AMAZONAS. Łatwy w montażu, rozłożenie i regulacja nie wymagają żadnych dodatkowych narzędzi. Model ten wykonany jest ze specjalnego wodoodpornego stopu stali


Cena: 549,00 

+ Zobacz szczegóły
Palmera

Ten wyjątkowo elegancki model zajmuje znacznie mniej miejsca niż klasyczny stojak wolnostojący. Łatwy w montażu – przykręca się go za pomocą specjalnych śrub do ściany. Dzięki temu z dowolnego modelu fotela wiszącego korzystać można na balkonie, tarasie lub w pokoju. Stojak Palmera wykonany jest ze specjalnego wodoodpornego stopu stali. Możliwość regulowania wysokości.


Cena: 314,00 

+ Zobacz szczegóły
  Copyright by Bujane.pl. Projekt i wykonanie: Bull Design. Strona główna   |   O nas   |   Nasza oferta   |   Gdzie kupić   |   Kontakt