Strona głównaO nasNasza ofertaGdzie kupićKontakt

Szukaj
   Nasz asortyment
   znajdujesz się na: Strona główna / hamaki / XXL-Family
promocje
hamaki
L-Single
XL-Double
XXL-Family
Hamaki z drewnianym łącznikiem
Hamaki - niezbędne informacje
siedziska
dziecięce
Platformy relaksacyjno-terapeutyczne
stojaki
hamaki zestawy
akcesoria do hamaków
outdoor i turystyka
wakacje...na basen i na plażę
zabawki
zabawki wodne na basen i plażę
rowerki pojazdy hulajnogi
place zabaw
  Twoje zamówienie
Nie dodałeś żadnych produktów do zamówienia.

Warunki zamówień
XXL-Family

Colombiana
Bardzo duży Kolumbijski hamak – idealny do komfortowego wypoczynku nawet dwóch osób. Udźwig aż do 200 kg.

Cena: 329,00 

+ Zobacz szczegóły
Gigante Lava NOWOŚĆ !!

Z dumą przedstawiamy prawdopodobnie największy hamak na świecie!! Jego rozmiary wprawiają w zdumienie nawet samych Brazylijczyków. Aby utkać 6m2 (!!!) ekstra mocnego materiału na hamak, użyto ok.6000 nitek bawełny, a aby móc tę olbrzymią powierzchnię do bujania optymalnie rozpostrzeć, wyposażono ją w ponad 30 m wyjątkowo grubych linek. Tak właśnie narodził się Gigante - idealny, by wygodnie pomieścić nawet kilka osób. Gigantyczny!! Ze względu na rozmiar, nie jest kompatybilny z naszymi stojakami.


Cena: 521,00 

+ Zobacz szczegóły
Paradiso NOWOŚĆ !!!

Paradiso to wyjątkowa wygoda brazylijskiego hamaka i coś jeszcze: te olbrzymia powierzchnię o szerokości 1,75 m tworzy 5000 nici bardzo wytrzymałej, a jednocześnie super miękkiej przędzy!!
Niezwykle grube linki połączone zostały w tym modelu ze specjalną taśmą, co umożliwia bardziej rónomierne rozłożenie ciężaru, a tym samym znacznie zwiększa wytrzymałość hamaka.


Cena: 399,00 

+ Zobacz szczegóły
Rio

Rio jest jednym z naszych najpiękniejszych i najbardziej ekskluzywnych hamaków. Tworząc Rio użyliśmy bowiem rzadkiej techniki tkania, wymagającej specjalnego krosna: krosna Jacquard. Jego użycie nie tylko sprawia, że hamak niezwykle się prezentuje, ale i powoduje, że utkany materiał jest delikatniejszy w dotyku, a leżenie w hamaku przez to – jeszcze przyjemniejsze! Co więcej, Rio charakteryzuje sposób zdobienia jedynie najbardziej ekskluzywnych hamaków w Brazylii – delikatna lamówka, zwana Veranda. Całości dopełnia wykończenie materiału ręcznie wiązanymi frędzlami


Cena: 499,00 

+ Zobacz szczegóły
  Copyright by Bujane.pl. Projekt i wykonanie: Bull Design. Strona główna   |   O nas   |   Nasza oferta   |   Gdzie kupić   |   Kontakt